افکار غلط در مورد روابط زناشویی

افکار غلط در مورد روابط زناشویی

خانم‌ها! راست بگویید: وقتی زندگی زناشویی شما کمی‌یکنواخت و ملال آور می‌شود، به هر وسیله ای متوسل نمی‌شوید تا همسرتان را به جنب و جوش بیشتر وادارید؟! در اینجا به چند مورد از اشتباهات خانم‌ها، در رابطه با زناشویی اشاره می‌کنیم.

 1. یک زن نباید هیچ وقت آغاز کننده رابطه جنسی باشد!
  قرن بیست و یکم است و مردها هنوز نگران نحوه رابطه جنسی با همسرانشان هستند . آنها می‌ترسند که از طرف زنان به سلطه گری متهم شوند. بنابراین خیلی با احتیاط رفتار می‌کنند. زنان پندارهای قدیمی‌را باید کنار بنهند و به صورت فعال با همسرانشان در رابطه زناشویی شرکت کنند. چه کسی گفته است که زنان میل جنسی کمتری دارند؟
 2. زنان نگران این هستند که حین یک عمل جنسی در نظر همسرانشان چطور به نظر می‌آیند!
  شما نگران این نباشید که در حین عمل جنسی، اگر فلان کار را بکنید، همسرتان درباره شما چه فکری می‌کند ! بلکه در عوض به فکر این باشید که بیشترین لذت را ببرید و به اوج برسید . در این صورت حتما همسر خود را هم کاملا ارضا خواهید کرد . روی عمل زناشویی تمرکز کنید و از اول بخود وعده یک عشق بازی کامیاب را بدهید.
 3. رابطه جنسی برای مردها یک امر گهگاهی و زود گذر است!
  زنان این اشتباه را نکنند. برای بیشتر مردان رابطه جنسی بسیار مهم است. آن را کوچک نشمارید. تحقیقات نشان می‌دهند که بهترین و شیرین ترین رابطه زناشویی را زوج‌های قانونی دارند. همین تحقیقات نامناسب بودن و عدم رضایتمندی رابطه زناشویی زود گذر را تایید می‌کنند.
  هیچگاه فکر نکنید که مردها از عواطف عشقی کمتری برخوردارند . این دو اشتباه بزرگ را از ذهن خود بزدایید . اول: زنان میل جنسی کمتری دارند. دوم: مردان زیاد عاطفی نیستند.
 4. مرد‌ها همیشه برای عمل جنسی آمادگی دارند!
  این فکر ممکن است برای یک جوان زیر بیست سال درست باشد، ولی درباره مردها صحت ندارد. گرفتاریهای شغلی و مشکلات گوناگون روزمره همه و بویژه مردها را خسته و فرسوده می‌کند و از نیروی آنها می‌کاهد. در نتیجه ممکن است بی حوصله و بی رمق بنظر برسند، بنابراین فکر نکنید که اگر الان نشد، وقت هست! سعی کنید هر وقت طرفین علاقمند بودید ، این رابطه را برقرار کنید و به بعد موکول نسازید.
  در واقع، زن‌ها می‌پندارند که خودشان همسرانشان را دوست دارند ولی هر وقت و همیشه مایل به برقراری رابطه زناشویی نیستند، اما وقتی مردی در برابر تمایل همسرش اظهار بی میلی می‌کند، می‌گوید: او مرا دوست ندارد! این پندار صحیح نیست.
 5. مردها هیچ کمک و راهنمایی، لازم ندارند!
  زنان باید با همسرانشان درباره چیزهای خوشایند و ناخوشایند شان، در حین رابطه جنسی ، گفتگو کنند. اگر زنی نخواهد و مشارکت نکند، شوهر وی به تنهایی نمی‌تواند به او رضایت جنسی ببخشد. با آنکه خوشبختانه مردها بسیار علاقمند هستند که همسرانشان از رابطه جنسی با آنها لذت ببرند و ارضا بشوند ، ولی با این حال خود زنان در رسیدن به اوج لذت جنسی، سهم بسیاری دارند و باید همسرانشان را، راهنمایی و مطلع بکنند.
 6. وقتی مرد روش تازه ای پیشنهاد کرد با او ترشرویی کنید!
  وقتی زن و شوهر مدتی با هم هستند، طبیعی است که دلشان تنوع و تغییر بخواهد. بنابراین اگر مردی به همسر خود چیزهای جدیدی پیشنهاد کرد، پاداش او نباید ناراحتی و اخم باشد! تقاضای مرد به معنای این نیست که دیگر از شما سیر شده است! شما با همدلی و دوستی پیشنهاد او را بررسی کنید. خواهید دید که هر چه شوهر شما نیاز دارد، در وجود شما پیدا خواهد کرد. گاهی اگر با تقاضایی نمی‌توانید موافقت کنید، با مهربانی و صمیمیت دلیلش را برای او توضیح دهید و یا از او بخواهید که به شما فرصت بیشتری دهد.

مطلب پیشنهادی

آشپزی مینیاتوری پیتزا

مواد لازم پیتزا مینیاتوری تخم مرغ ۱ عدد سس پیتزا به مقدار لازم پنیر پارمسان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *